O nas Kadra trenerska Oferta Szkoły zdrowia Kontakt ze szkołą zrowia
Nauka i doskonalenie gry w Tenisa ziemnego
Nauka i doskonalenie jazdy na rolkach/łyżwach

Pływanie jest obecnie dyscypliną prężnie się rozwijającą i wiele osób decyduje się rozpocząć z nią przygodę. Niestety jest też dyscypliną, którą samodzielniebardzo trudno jest się nauczyć. Dlatego Szkoła Zdrowia 'Herkules' organizuje lekcje nauki i doskonalenia pływania a nawet treningi pływackie pod okiem wykwalifikowanych oraz doświadczonych instruktorów.

Osoba w każdym wieku chcąca nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności może zgłosić się na lekcje indywidualne lub grupowe. Zajęcia przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi poglądami na naukę pływania (nauka przez zabawę czy też specyficzne ćwiczenia).

W zależności od rodzaju zajęć (forma indywidualna lub grupowa) ceny wahają się w następujący sposób:

• zajęcia indywidualne od 30 do 50 zł/godz.
  • zajęcia grupowe od 15 do 25 zł/godz.

Nauka i doskonalenie pływania
Masaż